1 Otte Teknik Bantlar & Endüstriyel İzolasyon
preloaderlogo


OTTE Endüstriyel İzolasyon, müşterilerin yapışkanlı bantlar ve teknik yalıtım gereksinimlerini karşılayan ilerici ve yenilikçi bir şirkettir.

Kendinden yapışkanlı tek ve çift tarafı yapışkanlı bantlar, köpükler, kauçuk ve silikonlu ürünler, teknik tekstil ürünleri ve ebatlanmış bantlar, kalıp kesimi, kiss-cut parçaları, lamine sünger levhalar ve diğer istenen yalıtım ürünlerinden oluşan geniş bir ürün grubu sunmaktadır. İstenildiği taktirde blok, levha, rulo veya şerit halinde üretim mevcuttur.


OTTE Endüstriyel İzolasyon olarak Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektronik, Havacılık, Rüzgâr Türbinleri ve Güneş Enerjisi, İnşaat ve Yapı, Ambalaj, Reklam, Denizcilik, Medikal, Spor, Ayakkabı ve aynı zamanda DIY ürünlerine eksiksiz kaliteli ürünler sunmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyetine güçlü bir bağlılıkla, teknik izolasyon ve bant çözümlerini geliştirmek ve üretmek için her bir projeyi detaylı olarak sonuçlandırır.

OTTE Endüstriyel İzolasyon ısı, nem, ses, elektrik yalıtımı, titreşim sönümleme, su ve yağ sızdırmazlığı, hava ve toz sızdırmazlık ve filtreleme konularındaki tüm beklentilerinizi karşılamaktadır.


Şirketimizin öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir.